Levin parhaimmalta paikalta hiihtokeskuksen palveluiden keskuudesta kolmen makuhuoneen 82m2 Ski-in Ski-out alppitalohuoneisto. Huoneistossa kahdeksalle henkilölle majoituspaikat. Mahtavat puitteet lomailuun ympäri vuoden.
Huoneisto jaoittuu kahteen kerrokseen, jossa omat sisäänkäynnit ala- ja yläkerrassa sekä kaksi parveketta eturinne näkymillä. Alakerrassa eteinen, keittiö-olohuone, erillinen wc jossa suihku ja makuuhuone kahdella erillisellä sängyllä. Yläkerrassa oleskelutila levitettävällä vuodesohvalla, kaksi makuuhuonetta joissa molemmissa erilliset sängyt sekä tilavat suihku- ja saunatilat. Levinkolmion A-talossa asiakkaiden käytössä lukollinen matkatavaroiden säilytystila sekä pyykkitupa. Lemmikkieläimet sallittuja.
Nettimokki.com ei ota vastuuta ilmoittajan antamien tietojen paikkansapitävyydestä. Ilmoitetuissa tiedoissa saattaa olla myös tahattomia puutteita tai virheitä. Tieto on siis sitova vasta kun ilmoittaja on sen pyynnöstäsi vahvistanut.